Hlavní stránka Kontakt

Kontakt

Hlavní stránka Kontakt

Kontaktní informace

Pokud máte jakékoliv dotazy, připomínky nebo stížnosti, obraťte se prosím na náš email cyklisti.cz@email.cz.

Jsme vstřícní, upřímní a zpravidla odpovíme do 24h.

Dále nás můžete sledovat na naší facebookové stránce  a na instagramu.

 

Václav Bílek – provozovatel / redaktor / reklama

Motto: Mým cílem je vytvořit web, na kterém se každý člověk dozví vše, ze světa cyklistiky.

 

Jakub Pernica – sociální sítě / fotograf / redaktor - technika

Motto: Mojí snahou je, aby zde každý člověk nalezl opravdu prověřené informace, na které se může na 100 % spolehnout.

 

O nás

Jak to všechno začalo

Byl začátek roku 2014 a já jsem přemýšlel, co chci vlastně v životě dělat a čím se chci živit. Jelikož mě baví cyklistika, tak mě napadlo, že by nebylo špatné, vytvořit přehledný webový portál věnovaný cyklistům. Zadal jsem tedy do vyhledávače slangovou adresu www.cyklisti.cz, ale vyhledávač mi nic nenašel. Po několika minutovém pátrání jsem z webu www.nic.cz zjistil, že už má někdo tuto doménu registrovanou. Po dalším hledání jsem narazil na další web www.cenik.cz, kde doménu onen člověk, shodou okolností, prodával. Neváhal jsem ani minutu, doménu jsem od něj koupil a tím udělal první krok ke zprovoznění tohoto webu. První měsíc jsem zkoušel web vytvořit sám pomocí návodů na youtube, ale jelikož moje programovací zkušenosti byly nulové, dokázal jsem po týdnu práce „napsat“ akorát web, který měl 4 barevná okna. Musel jsem tedy přistoupit k zaplacení někoho, kdo mi web vytvoří.

 

Ve dvou se to lépe táhne

Po dlouhém hledání mi nejvíce vyhovovala firma NETservis s.r.o., se kterou stále spolupracujeme. Asi po roce vznikl funkční web, který jsem začal plnit obsahem. Tehdy ale nastal další problém. V jednom člověku se takto rozsáhlý webový portál vytvářet nedá. Ale koho oslovit? Díky střední škole jsem měl kontakt na člověka, který se kolům věnuje už od dětství. Napsal jsem tedy mému bývalému spolužákovi Kubovi Pernicovi, který je „bláznem“ do kol jako já. Domluvili jsme si schůzku, představil jsem mu o co se snažím a jestli by měl zájem spolupracovat. Souhlasil a web rázem začal nabírat konkrétní podobu.

 

O čem je web cyklisti.cz

Dnes jsme dva kolegové, kamarádi a bývalí spolužáci, které baví kola a vše kolem nich. První myšlenkou, při vytváření webu cyklisti.cz bylo, aby člověk, který má zájem o cyklistiku a kola, nalezl všechny podstatné informace přehledně na jednom místě. V současné době web orientujeme na technickou stránku kola. Stále se však posouváme kupředu a jen u techniky určitě nezůstaneme. Chceme vytvářet web s osobním přístupem, aby měl o cyklistice a kolech přehled opravdu každý. Budeme rádi, když s námi budete komunikovat ať už přímo na fóru na webu, nebo na sociálních sítích. 

 

Vize do budoucna

Web jsme oficiálně spustili a začali propagovat na jaře roku 2016. Proto byl pro nás tento rok především rokem testování, zavádění nových funkcí a ověřením funkčnosti webu. Fáze, ve které se nyní web nachází, bereme jako základní stavební kámen, na kterém budeme dále stavět a vylepšovat jeho současnou podobu. Můžeme Vám ale slíbit, že se máte na co těšit, protože plánů a nápadů máme stále mnoho.

 

 

Fáze vývoje webu

Nápad by byl, ale zásadní je realizace

      

 

Z papíru mezi jedničky a nuly

       

 

Důležitý posun aneb nové logo a přehlednější styl článků