Hlavní stránka Novinky a Články

Novinky a Články

OSTATNÍ

CHORVATSKÝ OSTROV PAG – ZRČE BEACH

Hodnocení: 0% autor: Václav Bílek datum: 2.8.2017

CHORVATSKÝ OSTROV PAG – ZRČE BEACH Určitě by jste čekali další technický článek, popř. servisní postup, ale nemusíte se bát, těch bude ještě až až... Tento článek bude o ostrově mladých, o ostrovu Pag a slavné Zrče Beach. Proč o tom píši? Je čas dovolených, každý rider potřebuje relax a tip na dobrou dovolenou se hodí! Ještě prosím omluvte kvalitu fotek, foceno telefonem. Děkuji za pochopení.

více

NASTAVENÍ ROZVODU NA MOTOCYKLU PITBIKE AGB 29 140CCM

Hodnocení: 80% autor: Václav Bílek datum: 3.2.2017

NASTAVENÍ ROZVODU NA MOTOCYKLU PITBIKE AGB 29 140CCM Zima je dlouhá a na kole se jezdit nedá. Vždy jsem chtěl nějakou terénní motorku a proto jsem si pořídil motocykl pitbike AGB 29, 140ccm. Jelikož byl v zuboženém stavu, tak jsem dělal kompletní GO tohoto motocyklu, včetně motoru. Chci se s vámi podělit o jednu servisní zkušenost, kterou jsem ani po dlouhém hledání na internetu nenašel. Jedná se o nastavení rozvodu a ventilové vůle na tomto 4-taktním stroji. Tento článek jsem zařadil do kategorie OSTATNÍ, protože se to netýká cyklistiky, ale věřím, že někomu pomůže při servisním zásahu.

více

AUTOMOBILOVÉ A TECHNICKÉ MUZEUM SINSHEIM

Hodnocení: 0% autor: Václav Bílek datum: 2.1.2017

AUTOMOBILOVÉ A TECHNICKÉ MUZEUM SINSHEIM Jste-li nadšencem aut, motorek, kol, letadel a techniky obecně, tak musíte navštívit technické muzeum v něměckém Sinsheimu. V muzeu je tolik exponátů, že vám prohlídka zabere minimálně 3-4 hodiny. Cesta autem od nás z Brna zabere cca 7-8 hodin, proto je dobré, zařídit si zde ubytování. A říkám vám, nebudete litovat! Nemá smysl zde rozebírat jednotlivé exponáty, protože by to bylo opravdu na dlouhé čtení. Proto tedy berte následující řádky spíše jako tip na návštěvu tohoto muzea.

více