Hlavní stránka Novinky a Články TRIATLON BLAŽOVICE 12. ROČNÍK 2016

Novinky a Články

TRIATLON BLAŽOVICE 12. ROČNÍK 2016

autor: Václav Bílek datum: 22.6.2016

TRIATLON BLAŽOVICE 12. ROČNÍK 2016 18.6.2016 se konal v Blažovicích u Brna 12. ročník triatlonu. Počasí vyšlo perfektně, atmosféra se dala krájet a i přes slabší účast v řadách dospělých se akce perfektně vydařila!

 

Fotky z akce najdete na rajčeti po kliknutí na odkaz:

- fotografové: Olga Velikova a Karel Štěpánek

Výsledkovou listinu si stáhněte zde.

 


Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


Podobné články

FOR BIKES 2016

Hodnocení: 0%

FOR BIKES 2016 Ve dnech 1.4 – 3.4.2016 proběhl na pražském výstavišti PVA EXPO Praha Letňany tradiční jarní veletrh FOR BIKES. Tým webu www.cyklisti.cz byl u toho. Vybrali jsme tři produkty, které nás opravdu ohromily.

SINGLETRAIL MORAVSKÝ KRAS (JEDOVNICE)

Hodnocení: 100%

SINGLETRAIL MORAVSKÝ KRAS (JEDOVNICE) Singletrail, nebo-li přírodní stezka v Moravském krasu (u Jedovnic) je v provozu od 22.4.2016. Výstavba základny, kde bude půjčovna kol, servis, občerstvení apod. se sice trošku opozdila, ale dle informací má být v provozu koncem tohoto měsíce.

BĚŽKY A DRAHANSKÁ VRCHOVINA

Hodnocení: 0%

BĚŽKY A DRAHANSKÁ VRCHOVINA Běžecké lyžování a cyklistika. Na první pohled dva úplně rozdílné sporty. Víte ale, že běžecké lyžování je skvělou možností pro zimní přípravu? Pokud žijete v Brně, nebo jeho okolí, je Drahanská vrchovina ideálním terénem pro jednodenní výlety.

DURATEC PHANTOM – 100% MONOCOQUE

Hodnocení: 100%

DURATEC PHANTOM – 100% MONOCOQUE Na prémiovou kvalitu českého výrobce kol Duratec, jsme zvyklí už od začátku jeho fungování. Díky mnohaletým zkušenostem, vlastnímu vývoji a ruční výrobě patří mezi špičku na světové úrovni cyklistiky. Spojením několika technologií, které Duratec vlastnoručně vyvinul, vznikl exkluzivní rám s vynikající hmotností a skvělou tuhostí.